İletişim Bilgileri

DELTA İNŞ. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.

  • Yetkili Kişi: Şenol ÖZGÜR
  • Telefon numarası: +90 (212) 224-18-88
  • +90 (532) 292-68-93
  • Adres: DELTA İNŞ. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. Hürriyet Mh. Dr.Camil Bengü Cd. No.14 Çağlayan, İstanbul TÜRKİYE, İstanbul, 34403, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

DELTA İnşaat San ve Dış Tic. Ltd. Şti., PVC ,Alüminyum profilleri ve aksesuarları pazarlama şirketi olarak 1996 yılında kurulmuştur. İhracata dayalı dış pazar talepleri sebebiyle firmamız 1997 yılından itibaren hitap ettiği sektöre ürün yelpazemizi genişleterek makine ve aksesuar çeşitlerini arttırmıştır.

İhracata dayalı olarak birçok ülkeye ürün ve hizmetleri gerçekleştiren firmamız,Özellikle yurt içinde ve yurt dışında prestijli firmaların distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir..

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet gerçekleştiren firmamız müşteri taleplerimiz dolayısı ile aksesuar ve makine alanında üretim hizmetine girmiştir.

İhracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerde DELTA İNŞAAT markası hızla yayılmakta ve Müşteriler açısından güven ve istikrarın sonucu gelen hizmetin mutluluğunu yaşamaktadır İhracat gerçekleştirdi ğimiz başlıca ülkeler Rusya, Bulgaristan, Ukrayna, Romanya, İsrail olarak günden güne gelişmektedir..

DELTA İnşaat San ve Dış Tic. Ltd. Şti, ticaret anlayışının altında kalite ve istikrarlı ürün teslim hizmetini başarı ile sunmak vardır. Sizlere kaliteli hizmeti sunmak konusunda tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz…

Sizleri hizmet ağımızda görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Değişmekte olan piyasa dengelerine bağlı olarak firmamız %100 ihracata dayalı olarak faaliyetine devam etmekte ve her gecen gün ihracat politikalarını ülkemizin gelişmesi için gerekli olan ihracat payını arttırmaktadır. Pazar hedeflerine bağlı kalarak istikrar sonucu gelen basarımızın en önemli noktası olarak istikrarı görmekteyiz.

İhracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerde müşterilerimize malın kalitesinin yanında ihracat servisimizin ihracat gerçekleştirilene kadar ve sonrasında ki hizmetlerini de sunmaktayız.

Müşterilerimiz için güven ve kaliteli hizmetin önemini bilmekte ve bu amaçla hizmetimizi sürdürmekteyiz. Delta inşaat olarak Rusya ve Bulgaristan’a sürekli olarak ihracat gerçekleştirmekte ve her geçen gün Pazar payımız arttırmaktayız. İhracat gerçekleştirdiğimiz ülkeler Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, İsrail ve orta doğu ülkeleri olarak devam etmektedir.

Sizleri de hizmet ağımızda görmekten mutluluk duyarız alt text

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Şenol ÖZGÜR
Web Sitesi: http://delta-insaat.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: DELTA İNŞ. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.
Adres: DELTA İNŞ. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. Hürriyet Mh. Dr.Camil Bengü Cd. No.14 Çağlayan, İstanbul TÜRKİYE, İstanbul, İstanbul, 34403, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 224-18-88, +90 (532) 292-68-93
Ek Bilgiler: DELTA İNŞ. SAN VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.
Hürriyet Mh. Dr.Camil Bengü Cd. No.14
Çağlayan, İstanbul TÜRKİYE

T. +90 212 224 1 888 (pbx)
F. +90 212 224 81 21
Web sitesi: http://deltatr.net